Project Description

کیفیت

آیا کیفیت عالی و پشتیبانی برای شما مهم است؟ البته. اما، شما آن‌قدر باهوش هستید که بدانید ناهار رایگان وجود ندارد. جایگزین‌های کم‌هزینه به دلایلی ارزان‌تر هستند؛ بنابراین، برای تشخیص ژئوسل مناسب برای پروژه خود به چه چیزی نیاز دارید؟

اجزای یکپارچه شکست شیب ژئوسل

دومین موردی که در انتخاب ژئوسل باید مورد بررسی قرار دهید اجزای سازنده آن‌هاست. ژئوسلی را انتخاب کنید که اجزای اتصال، تاندون‌ها، پایه‌ها، گیره‌های انتقال بار و ابزارهای نصب را ارائه می‌دهد که به طور خاص برای سیستم طراحی شده‌اند. استفاده از طناب، منگنه‌ها، میل‌گردهای خم شده (قلاب‌های J) و زیپ بندهایی که به طور خاص برای استفاده با راه‌حل‌های مهندسی ژئوسل طراحی نشده‌اند، غیرعاقلانه و بالقوه فاجعه‌بار است. فقط از طرح‌هایی استفاده کنید که ماهیت حیاتی این اجزا را برای موفقیت کلی پروژه تشخیص دهند.

تجربه و گارانتی

شما برای انتخاب ژئوسل نباید تنها ویژگی‌های آن را مورد بررسی قرار دهید؛ شما باید فروشنده‌ای مناسب برگزینید. تولیدکننده‌ای را انتخاب کنید که هزاران پروژه و چندین دهه تجربه داشته باشد. این تکان‌دهنده است که برخی تولیدکنندگان در مورد اصول و شیوه‌های مهندسی و راه‌حل‌های تثبیت خاک درک کمی دارند.

ارزش گارانتی ارائه شده توسط شرکتی را در نظر بگیرید که به‌تازگی در صحنه ظاهر شده است یا از طریق برچسب خصوصی که از طریق شرکت‌هایی که از تأمین‌کنندگان متعددی (برای شما ناشناخته) تهیه می‌شود، ارائه می‌شود.

از منبع فروشندگان برچسب خصوصی از تولیدکنندگان مختلف (از کشورهای مختلف) عبور کنید و اگر ندانید کجا ساخته می‌شود، توانایی کنترل کیفیت مواد خود را ندارید. ارزش گارانتی با پایداری و طول عمر شرکت ارائه‌دهنده آن متناسب است.

ARIAN KHAK IRANIAN